Een tussendoortje kan je het bezwaarlijk noemen, eerder een amuse-bouchke tussen twee maaltijden, om even de gehoorgangen schoon te maken.

De gietende regen kon de mensen er niet van weerhouden om een danske te placeren onder de genadeloze hemel.
Toen de dj’s riepen dat het Rock Ternat managment toch niet onder de indruk was van het publiek, bewezen ze gillend en schreeuwend het tegendeel. Ze kregen de ultieme kans om zich te bewijzen in de speciaal ingelaste stop-de-band-ronde, die werd gehouden ter ere van Felice (God hebbe zijn ziel).
“Sex on fire” van Kings Of Leon bezorgde het publiek de uitdaging van hun leven. Iedereen zong lustig mee. Of Felice er hen een punt voor had toegekend, we zullen het nooit weten.
Al moesten de dj’s steeds snel plaatsmaken voor de acts in de tent, wat betreft ambiance en bereidwillige medewerking van hun beweeglijk publiek, hebben ze geen één keer moeten onder doen.

Tags: , ,